Doğum günü Organizasyonu

Sevdiklerinizin en mutlu gününü birlikte biz planlayalım siz mutlu zaman geçirin

Son yıllarda oldukça popüler olan özel tema konseptli doğum günü partileri gün geçtikçe daha şık tasarımlarla göz dolduruyor. Happy Organizasyon olarak biz de bu değişim ve gelişime ayak uyduruyoruz. Sizlere daha şık ve yaratıcı fikirler, tasarımlar ile bu mutlu gününüzü unutulmaz bir anı olarak kalmasına katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Özellikle İzmir doğum günü organizasyonu ihtiyacınız için kız ve erkek çocuklara özel konseptli doğum günleri partileri düzenliyoruz. Çocuklarınız ve misafirlerinize özel bir gün yaşatıyoruz. Organizasyon hizmetimiz genellikle İzmir, Manisa ve Aydın genelidir. Bunların dışındaki illere doğum günü organizasyonu hizmeti vermemekteyiz.

Liderlik ve Ekip Çalışması

Ekibimiz ile bir çok etkinlik ve organizasyonu başarı ile tamamladık. Ekibimiz ve ekip liderlerimiz önderliğinde bir aile ile organizasyon hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi ve Yaratıcılık

Gelişen teknoloji ile etkinliklerimiz ve organizasyonlarımızı da geliştirmekte, siz değerli müşterilerimizi her gün şaşırtmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Etkinlik ve organizasyonlarımızdan müşterilerimizin memnun olması biz Ems grup ailesini daha da büyütmektedir.

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Etkinlik ve organizasyonlarımızı sadece anlaşıncaya kadar değil, siz müşterilerimizi mutlu edene kadar her an yanınızda her an bilgilendiriyoruz.

Hastane Odası Süsleme

Yeni bebeğinizi süper Bir hoşgeldin odası için

İzmir’de doğum yapacağınız hastanede isteğinize özel konsept ve tema ile doğum odası süsleme hizmeti vermekteyiz. Erkek bebek ve kız bebek hastane odası süsleme konseptleri yanında tercihe ve zevkinize özel tasarımlar, ikramlar mümkündür.

İzmir hastane odası süsleme hazırlıklarının yapılabilmesi için doğumdan yaklaşık 3-4 hafta önce (konsepte ve isteklere göre süre değişebilir) bilgi verilmesi gerekmektedir. İzmir’deki tüm hastanelere hizmet vermekteyiz. Genelde doğumdan 1 gece önce odanızı hazırlıyoruz. Siz hastaneden çıkış yaptıktan sonra da odayı boşatıyoruz.

Sezeryan doğumlarda gün ve saat genelde bellidir ancak normal doğumlarda ise belirsizdir. Bu yüzden normal doğum düşünen anne adayları ile planlamamızı bu duruma göre iletişim halinde olarak yapmaktayız.

İzmir doğum odası süsleme hizmetinde balonlar, süsler, ikramlık çikolata, şerbet veya limonata, hatıralık hediyeler ve daha birçok göz ve damak zevkinize özel olarak hastane doğum odanızı süslüyoruz.

Ücretsiz danışmanlık!

0 542 217 30 42

İnfo@emsorganizasyon.com