Servis Elemanı

İzmir’de etkinlik ve organizasyonlarınız için günlük veya tam zamanlı eleman ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz

Servis elemanı ve garson temini ile açılış organizasyonudoğum günü organizasyonudüğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, kokteyl organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, baby shower organizasyonu vb. her türlü organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel eleman hizmetleri veriyoruz.

Sunum ve servis personelimiz, temiz ve şık görüntüsüyle misafirlerinize güler yüzlü sunum ve ikram hizmeti verir. Size de organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır.

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı

Özel etkinlikleriniz için aşçı ve aşçı yardımcıları için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Aşçı ve aşçı yardımcısı kiralama ihtiyaçlarınızı özel bir şekilde gidermek ve özel zamanlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirmeniz için uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz. Organizasyonlarınızın yükünü taşımak ve gerekli donanımları sağlamak için en iyi servisi sunmaktayız. Ayrıca otel, restoran ve diğer ekstra personel ihtiyaçlarına sahip işletmelere de özellikle hizmet sunulmaktadır.

Temizlikçi

İzmir’de ev veya ofis temizleme yada inşaat sonrası temizlik gibi ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Ev ve daire temizliği her şart ve koşulda eksiksiz ve özenle gerçekleştirilmektedir. Bu işlem halk arasında klasik olarak bilinen ve gündelikçi olarak belirtilen personellere ek olarak konusunda tecrübeli ve özenli temizlik görevlileri tarafından da gerçekleştirilmektedir. Her ihtiyaca ve ev yapısına uygun seçeneklerin bulunduğu ve personel seçiminin özgür olduğu bir hizmettir.

İnşaat sonrası temizlik söz konusu olduğunda normal bir temizlik süreci düşünülmemelidir. Bu süreci zor ve stresli hale getiren birden fazla etken bulunmaktadır. İnşaat işlemleri, tadilat ve diğer onarımlar tamamlandığında arkasında ince bir temizlik ihtiyacı bırakır.

Steward (Bulaşıkçı)

Özel etkinlikleriniz için Stewart ihtiyacınız için hemen iletişime geçebilirsiniz.

5 yıldızlı otellere, hastanelere, okullara steward (bulaşıkçı) temin ediyor, temin ettiğimiz personelin kontrolünü düzenli olarak yaparak işletmenizi bu tür düşencelerden kurtararak işlerinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Steward (Bulaşıkçı) tüm mutfakların, set ve set üstü ekipmanların temizliğinden sorumludur.İşletmelerde mutfak ve restorana ait, yiyecek ve içecek departmanında kullanılan malzemelerin temizlik ve yıkamasını genel hijyen kurallarına uygun olarak yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

House Keeping

İzmir’de temizlik ve işinize yardımcı için günlük veya tam zamanlı eleman ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz

Günlük yardımcı hizmeti son derece önemli ve gerekli bir konudur. Özellikle günümüz yaşam koşullarında iş hayatının baskısı ve günlük ev işlerinin fazlalığı ihtiyaç duyduğumuz zamanı kısaltmaktadır. Hem zaman kazanmak hem de yoğunluklarınızda size destek sunmak amacıyla uzman personellerimizce günlük yardımcı hizmeti sunmaktayız. Her türlü ev ve alışveriş işlemlerinizde sizin yanınızdayız.

Ücretsiz danışmanlık!

0 542 217 30 42

İnfo@emsorganizasyon.com