Fuar Catering Organizasyonu

Fuar da ağırladığınız misafirlerinizin yemeklerini biz düşünürüz.

Firmanızın portföyü, değerleri ve imajı sizin için ne kadar değerli ise, bizim için de o kadar değerlidir! Sorunsuz hizmet ve sınırsız kalite anlayışıyla, sizi ziyaret eden misafirlerinizi rahat ettirmek, onlara lezzetli ve taze ikramlar sunmak bizim görevimiz. Fuar Catering organizasyonu için Resto Catering Event ’yi tercih ederseniz, sizin firmanızın bir parçasıymış gibi davranır ve misafirlerinize en az sizin firmanız kadar yakından alaka gösteririz.

Bir fuar boyunca misafirlerinize sunmak istediğiniz Fuar Catering organizasyonunu bize emanet edin. İstediğiniz her ne var ise Resto Catering Event onları getirir ve misafirlerinize servis eder. Parmak yiyecekler, fırınımızdan çıkan lezzetli kuru pastalar ve atıştırmalıklar? Soğuk ya da sıcak bar? Belki her ikisi ya da hepsi! Siz neyi arzu ederseniz, biz onu servis ederiz.

Ems Grup olarak İzmir Fuar Catering organizasyonunda yanınızdayız!

Liderlik ve Ekip Çalışması

Ekibimiz ile bir çok etkinlik ve organizasyonu başarı ile tamamladık. Ekibimiz ve ekip liderlerimiz önderliğinde bir aile ile organizasyon hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi ve Yaratıcılık

Gelişen teknoloji ile etkinliklerimiz ve organizasyonlarımızı da geliştirmekte, siz değerli müşterilerimizi her gün şaşırtmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Etkinlik ve organizasyonlarımızdan müşterilerimizin memnun olması biz Ems grup ailesini daha da büyütmektedir.

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Etkinlik ve organizasyonlarımızı sadece anlaşıncaya kadar değil, siz müşterilerimizi mutlu edene kadar her an yanınızda her an bilgilendiriyoruz.

Fuar Hostesti

Fuarın da standınızı en iyi şekilde karşılanacağı ve sizi en iyi yansıtacak bir ekip için buradayız.

Tecrübeli fuar hostesi kadromuzla birlikte ayrıca standınıza uygun çözümlerle fuar catering hizmeti de sunmaktayız. Tüm fuar alanlarında yoğun fuar hostesi ve fuar catering tahsisi bulunan ajansımız, sizlerin fuar katılımlarında da tecrübeli, kaliteli ve prezentabl ekibiyle destek verecektir.

Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla fuar stand üstü hizmetleri veren ajansımız Fuar CateringFuar Hostesi alanlarında profesyonelleşmiştir.

Katılacağınız fuar için günlük fuar hostesi ve fuar catering taleplerinizi tarafımıza mail ya da telefon yoluyla aktarabilirsiniz.

Müsait fuar hostesi seçeneklerimize yandaki talep formunu doldurarak veya bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz danışmanlık!

0 542 217 30 42

İnfo@emsorganizasyon.com